SEMINARIUM "NOWELIZACJA USTAWY O UTRZYMANIU CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W GMINACH

Administrator. Opublikowano w Aktu

seminarium

Związek Gmin Lubelszczyzny oraz Kancelaria Prawna Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu, zorganizowały Seminarium: "Nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach", (16 grudnia 2014 r., we wtorek, w Sali Konferencyjnej Hotelu Focus Centrum Konferencyjne w Lublinie, Al. Warszawska 109).

Seminarium poprowadził: Pan Maciej Kiełbus - Starszy Konsultant w Dziale Prawa Administracyjnego Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu. Pan Mecenas aktywnie uczestniczył na wszystkich etapach konsultacji w zakresie nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Jest on ekspertem i doradcą Ogólnopolskiego Porozumienia Organizacji Samorządowych (OPOS), w którym obok 10 innych regionalnych związków zrzeszających gminy i powiaty działa Związek Gmin Lubelszczyzny (współautor wszystkich opinii opracowywanych przez OPOS w zakresie konsultacji w/w ustawy).

W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 przedstawicieli gmin z województwa lubelskiego.

Serdecznie dziękujemy Partnerowi: Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu za współorganizację i poprowadzenie spotkania.

 Do pobrania: PROGRAM | FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Kontakt

Związek Gmin Lubelszczyzny
ul. I Armii Wojska Polskiego 5 (I piętro)
20-078 Lublin
tel. 81 444 02 80
fax: 81 444 07 29
zgl@zgl.pl

Pobierz logo

Pobierz nasze logo.

Logo w pliku jpg Logo w pliku pn Logo w pliku psd Logo w pliku cdr